protezavimo tvarka

PACIENTŲ ILGAI LAUKTA ŽINIA – NEBELIEKA PROTEZAVIMO EILIŲ

Nuo 2021 sausio 1 d. pasikeitė protezavimo paslaugų, kompensuojamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, teikimo tvarka. Panaikintos protezavimo laukimo eilės bei buvusi „laiškų“ sistema.

Ką reikia daryti, norint atlikti dantų protezavimą odontologijos centre „DentAmicus“, kompensuojamą PSDF lėšomis?

  1. Kreipiatės į savo šeimos gydytoją ar kliniką, kurioje esate registruotas, GYDYTOJO ODONTOLOGO KONSULTACIJAI. Jis nustatys jūsų dantų protezavimo poreikį ir užregistruos į elektroninę TLK sistemą. Pranešimas, dėl protezavimo PSDF lėšomis bus įteikiamas iš karto. Elektroninėje sistemoje sprendimas išlieka, tad net ir pametus, jis bus matomas jūsų apsilankymo mūsų odontologijos centre metu. Tokiu atveju užteks pateikti jūsų asmens dokumentą. Dantų protezavimo paslaugos turės būti suteiktos per 3 metus nuo šios teisės įgijimo – asmens užregistravimo TLK elektroninėje sistemoje.
  2. Atvykstate į mūsų odontologijos centrą konsultacijai. Registruojantis konsultacijai, būtinai įspėkite mūsų specialistus apie jums paskirtas PSDF lėšas protezavimui. Jei su savimi turite tai įrodantį pranešimą – pateikite jį registruojančiam asmeniui.
  3. Pirmosios konsultacijos metu sudarysime gydymo planą. Jums nusprendus, kad jis tinkamas, pažymėsime TLK elektroninėje sistemoje, kad dantų protezavimui jūs pasirinkote odontologijos centrą „DentAmicus”.

Pakartotinai kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas žmogus galės gauti ne anksčiau kaip po 3 metų nuo dantų protezavimo paslaugų kompensavimo dienos.

TEISĘ Į DANTŲ PROTEZAVIMĄ, KOMPENSUOJAMĄ IŠ PSDF, turi asmenys *:

  • kuriems sukako senatvės pensijos amžius,
  • vaikai iki 18 metų,
  • kurie pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais.

* visi asmenys privalo būti apsidraudę privalomuoju sveikatos draudimu.

Kompensuojamos paslaugos teikiamos, kai burna sanuota ir paruošta dantų protezavimui.

Daugiau informacijos SKAITYKITE ČIA.

Mūsų odontologijos centre teikiamos visos dantų protezavimo paslaugos kompensuojamos PSDF  lėšomis.

Nemokamai konsultacijai registruokitės

telefonu +370 683 37352 arba

internetu https://odontologijoscentras.com/registracija/